Zadání inzerátu

Vítejte ve veřejné inzerci.

Rádi zveřejňujeme inzeráty, která vyhovují našim podmínkám. 

Jsou to jednoduché věci - citujeme z podmínek:

bod 5.  Vložený inzerát bude bezplatně zveřejněn po dobu 3 měsíců, poté může a nemusí být smazán. Maximální počet vložení inzerátů nesmí přesáhnout rozumnou míru. Návštěvník si je vědom toho, že pokud bude chtít inzerát odstranit před uplynutím doby zveřejnění, musí o to požádat HodinoveHotely.cz. Na HodinoveHotely.cz je zakázána inzerce nesouvisející s oblastí hodinových hotelů, či nerespektující etickou stránku věci. Dále si vyhrazuje právo neuveřejnit inzeráty nabízející, či poptávající webové stránky, a stejně tak nezobrazovat inzeráty stejného, či velmi podobného znění, které jsou, či se objeví kdekoliv na internetu.


A nejdůležitějíc:

Pokud provozujete hodinový hotel a zadáte inzerát, přijde Vám mail s cílem ověřit mailovou adresu. Prosíme - odpovězte na něj. Jinak inzerát neuveřejníme.


Když to shrneme:

Prosíme, vložte inzerát napsaný tak, ať je odlišný od Vašich ostatních inzerátů a odpovězte na potvrzovací mail, který Vám přijde.

Typ inzerátu:
Název:
Text inzerátu:
Region:
Okres:
Kontaktní email:
Na tento mail Vám budou chodit odpovědi na Váš inzerát. Nebude se zobrazovat.
IČ:
Sekce:
Popis činnosti:
Foto: + Další fotku
 
Zpět na výpis

O nás

Internetové stránky www.HodinovéHotely.cz  Vám poradí s kontakty na hodinový hotel ve Vašem městě, okrese, či kraji. Každý hodinový hotel RUČNĚ ověřujeme a řadíme do příslušného kraje a okresu.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.hodinovehotely.cz pište na info@hodinovehotely.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference